SKP Słubice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Zorza Kowalów - SKP Słubice 1:2
  • Chrobry Drzeńsko - Pogoń Krzeszyce 1:0
  • GKP Pszczew - Leśnik Lemierzyce 3:2
  • Juwenia Boczów - Lubniewiczanka Lubniewice 1:2
  • Smogórzanka Smogóry - KS Glisno 1:0
  • Zieloni Lubiechnia Wielka - AS Pieski 2:1
  • Znicz Trzemeszno - Spójnia II Ośno 4:4
  •        

Statystyki drużyny

Logowanie

Ankiety

Na którym miejscu sezon skończy SKP Słubice?

Najnowsza galeria

Letnie przygotowania do sezonu 2016/2017
Ładowanie...

Niezależna ocena piłkarzy

Punkty w skali 1-10 przyznawane są po każdej rozegranej kolejce.

10 - ideał, 9 - fenomenalnie, 8 - świetnie, 7 - bardzo dobrze, 6 - dobrze, 5 - przeciętnie, 4 - słabo, 3 - bardzo słabo, 2 - katastrofalnie, 1- kompromitacja

Po rundzie jesiennej wybrany zostanie piłkarz rundy jesiennej,następnie rundy wiosennej.

Po zakończeniu ligi zostanie wybrany najlepszy piłkarz drużyny SKP Słubice w sezonie 2010/2011

 

Lp.

Imię i nazwisko

 16

 17

 18

 19

20

 21

 22

23

 24

25

26

 

27

28

29

30

Suma

 1.

Mateusz Cierniak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2.

Mykoła Drozhzha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 3.

Łukasz Kowalski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 4.

Robert Rommel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 5.

Piotr Marycki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 6.

Paweł Stawicki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 7.

Robert Szarzec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 8.

Tomasz Drozdowski

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 9.

Łukasz Kleszczyński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Paweł Pilczuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Rafał  Lenk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

12.

Damian Dobrzyński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

13.

Dawid Kraszewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Bartosz Pietrow

                       

 

 

 

 

15.

Tomasz Dobrzański

                           

 

 
16. Adam Mroziński                                

17.

Krystian Traczyk

                               

18.

Paweł Dobrzański

                               

19.

Łukasz Kozyra

 

 

 

 

 

                     

20.

Michał Kalarus

 

 

 

 

 

           

 

 

 

 

 

21.

Tomasz Chojnacki

                               

22.

Przemysław Klimczak

                               

23.

Łukasz Hein

                               

24

Daniel Małecki

                               
25 Leonard Pietrow                                
26. Mariusz Zborowski                                
27. Piotr Mroziński                                

Reklama

Najbliższe spotkanie

SKP SłubiceStal Sulęcin
spotkanie pucharowe
SKP Słubice   Stal Sulęcin
2016-09-28, 17:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Lubniewiczanka Lubniewice - GKP Pszczew
KS Glisno - Juwenia Boczów
Spójnia II Ośno - Smogórzanka Smogóry
AS Pieski - Znicz Trzemeszno
Pogoń Krzeszyce - Zorza Kowalów
Leśnik Lemierzyce - Chrobry Drzeńsko
SKP Słubice - Zieloni Lubiechnia Wielka

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Zorza Kowalów 1:2 SKP Słubice
Chrobry Drzeńsko 1:0 Pogoń Krzeszyce
GKP Pszczew 3:2 Leśnik Lemierzyce
Juwenia Boczów 1:2 Lubniewiczanka Lubniewice
Smogórzanka Smogóry 1:0 KS Glisno
Zieloni Lubiechnia Wielka 2:1 AS Pieski
Znicz Trzemeszno 4:4 Spójnia II Ośno

Ostatnie spotkanie

Zorza KowalówSKP Słubice
Zorza Kowalów 1:2 SKP Słubice
2016-09-25, 16:00:00
     

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 36, wczoraj: 241
ogółem: 483 794

statystyki szczegółowe