SKP Słubice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • SKP Słubice - Znicz Trzemeszno 6:1
  • Toroma Torzym - Leśnik Lemierzyce 3:0
  • Pogoń Krzeszyce - Juwenia Boczów 2:1
  • Spójnia II Ośno - Chrobry Drzeńsko 2:1
  • AS Pieski - Smogórzanka Smogóry 4:3
  • Zieloni Lubiechnia Wielka - FC Kursko 6:0
  • Zorza Kowalów - Favor Bobowicko 3:0
  •        

Tabela ligowa

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. panienq 64
2. miszczuskp 37
3. dawid10182 17

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Ankiety

Na którym miejscu sezon skończy SKP Słubice?

Niezależna ocena piłkarzy

Punkty w skali 1-10 przyznawane są po każdej rozegranej kolejce.

10 - ideał, 9 - fenomenalnie, 8 - świetnie, 7 - bardzo dobrze, 6 - dobrze, 5 - przeciętnie, 4 - słabo, 3 - bardzo słabo, 2 - katastrofalnie, 1- kompromitacja

Po rundzie jesiennej wybrany zostanie piłkarz rundy jesiennej,następnie rundy wiosennej.

Po zakończeniu ligi zostanie wybrany najlepszy piłkarz drużyny SKP Słubice w sezonie 2010/2011

 

Lp.

Imię i nazwisko

 16

 17

 18

 19

20

 21

 22

23

 24

25

26

 

27

28

29

30

Suma

 1.

Mateusz Cierniak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2.

Mykoła Drozhzha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 3.

Łukasz Kowalski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 4.

Robert Rommel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 5.

Piotr Marycki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 6.

Paweł Stawicki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 7.

Robert Szarzec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 8.

Tomasz Drozdowski

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 9.

Łukasz Kleszczyński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Paweł Pilczuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Rafał  Lenk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

12.

Damian Dobrzyński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

13.

Dawid Kraszewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Bartosz Pietrow

                       

 

 

 

 

15.

Tomasz Dobrzański

                           

 

 
16. Adam Mroziński                                

17.

Krystian Traczyk

                               

18.

Paweł Dobrzański

                               

19.

Łukasz Kozyra

 

 

 

 

 

                     

20.

Michał Kalarus

 

 

 

 

 

           

 

 

 

 

 

21.

Tomasz Chojnacki

                               

22.

Przemysław Klimczak

                               

23.

Łukasz Hein

                               

24

Daniel Małecki

                               
25 Leonard Pietrow                                
26. Mariusz Zborowski                                
27. Piotr Mroziński                                

Reklama

Najbliższe spotkanie

SKP SłubiceChrobry Drzeńsko
SKP Słubice   Chrobry Drzeńsko
2016-05-07, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
SKP Słubice 6:1 Znicz Trzemeszno
Toroma Torzym 3:0 Leśnik Lemierzyce
Pogoń Krzeszyce 2:1 Juwenia Boczów
Spójnia II Ośno 2:1 Chrobry Drzeńsko
AS Pieski 4:3 Smogórzanka Smogóry
Zieloni Lubiechnia Wielka 6:0 FC Kursko
Zorza Kowalów 3:0 Favor Bobowicko

Ostatnie spotkanie

SKP SłubiceZnicz Trzemeszno
SKP Słubice 6:1 Znicz Trzemeszno
2016-04-24, 16:00:00
     

Najnowsza galeria

Turniej halowy Słubice 2016
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 463, wczoraj: 164
ogółem: 426 827

statystyki szczegółowe