Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Wygrana na inaugurację rundy wiosennej.

• autor: skp1slubice, 2018-03-27 00:13

Pierwszy mecz rundy wiosennej w wykonaniu słubiczan zakończył się wyjazdowym zwycięstwem 1:0 nad drużyną GKP Pszczew

W rozwinięciu newsa skład oraz statystyki....

Bramkę na wagę trzech punktów w 70min. gry zdobył Czesław Biesiada. Mecz był prowadzony pod dyktando słubiczan, którzy przez większą część gry posiadali piłkę. W pierwszej połowie oddali aż 10 strzałów na bramkę gości, z czego 4 celne. Gospodarze odpowiedzieli tylko 4 strzałami, ale 3 celnymi, na szczęście obronionymi przez Bartka. Mogli za to prowadzić na początku meczy, ale zmarnowali stuprocentową sytuację. Słubiczanie powoli rozkręcali się i mogli również już w pierwszej połowie prowadzić dwoma bramkami, ale w sytuacji sam na sam spudłował Marcin Bulcewicz, a w chwilę wcześniej piłkę z bramki wybił obrońca pszczewian. Mimo kontuzji stopera Bartka Tomkowa, którego w przerwie godnie zastąpił Robert Rommel, gra słubiczan była jeszcze okazalsza. Zawodnicy jeszcze śmielej postawili na atak i zdobycie zwycięskiej bramki. Ta padła w okolicach 70min. Piłkę w polu karnym przyjmował Patryk Krasiński, gdy składał się do strzału spod nóg wybił ją obrońca gospodarzy, ale tak niefortunnie, że ta spadła pod nogę Czesia Biesiady, który minął jeszcze dwóch przeciwników i skierował ją do bramki. Gospodarze próbowali wyrównać, ale tak naprawdę ani razu nie zagrozili bramce słubiczan. Końcówka meczu to niestety 3 czerwone kartki, w tym dwie dla zawodników SKP (Sokołowski i Polowczyk). Mecz potrwał aż 9 minut dłużej i zakończył się zasłużonym zwycięstwem gości.

Skład: Bartek Kuźmicz, Norbert Polowczyk, Bartosz Tomków (46' Robert Rommel), Daniel Filajecki, Dominik Gabrysz, Przemek Piasecki (90' Kamil Ceranowicz), Marcin Bulcewicz, Damian Dobrzyński (75' Dawid Rękawiecki), Czesław Biesiada (80' Damian Szydło), Mateusz Zachariasz (46' Dawid Baranowski), Patryk Krasiński (85' Paweł Sokołowski)